Yukarı Çık

info@esareklam.com.tr

Totem Tabelalar

Totem Tabela Nedir?

Totem tabelanın en önemi avantajı açık alanda çok uzaklardan rahatlıkla ve uzun süre görünebilmeleri veya fark edilebilmeleridir. Totem tabelalar AVM, şirket, otoban kenarları, petrol istasyonları, şehirlerarası yollar, cadde kenarlarında, devlet kuruluşları, fabrikalar, vb. yerlerde farklı tip ve ölçülerde totem tabelalar kullanılır. Totem tabela genellikle büyük ve yüksek ölçülerde olduğu gibi küçük totem tabelalar da tasarlanıp montajları yapılabilir.

Bir totem tabela gövde ve kaset bölümlerinden oluşur. 4 tip totem tabela vardır. Bunlar tek ayaklı, çift ayaklı, ışıksız ve ışıklı totem tabelalar olarak gruplanır. Aslında bunlara yol tabelası da denilebilir.

Esa Reklam Totem Tabela Çözümleri

Esa Reklam’ da tasarlanan, üretilen ve yerinizde montajı yapılan totem tabelalar tamamiyle kendi atölyemizde yapılmaktadır. Hiçbir şekilde fason üretim yaptırmamaktayız. Bu da ürettiğimiz totem tabelaların rakiplerimize göre maliyetleri düşük ve kaliteleri yüksek olmaktadır.

Totem Tabela Yapımı

Totem tabelaların grafik tasarımları hazırlandıktan sonra alüminyum tabakalar bilgisayar destekli metal kesiciler tarafından hazırlanır. Totem tabelalar genellikle 3-4 metre yükseklikte konumlandırılır. Işıklı totem tabelalarında güneş enerjili sistemler de kullanılabilir. Ayrıca, totem direğinin genişliği bir insanın girebileceği genişliktedir. Özellikle Esa Reklam lazer kesim makineleri ile çalışmaktadır.

Totem Tabela İncelikleri

  • Ağır hava koşullarında totem tabela sabit kalabilmeli ve uzun süre dayanabilmelidir. Bundan dolayı totem tabela montajı çok önemlidir.
  • Totem tabela yer alacağı konumu iyi belirlenmelidir.
  • Totem tabelanın yüksekliği, büyüklüğü daha doğrusu ölçüleri çok iyi hesaplanmalı veya belirlenmelidir.
  • Totem tabelanın tutturulduğu yere beton form dökülerek sağlamlaştırılır.
  • Totem tabelanın güvenli bir şekilde durabilmesi için kullanılan malzemeler fevkalade sağlam ve kaliteli materyallerden seçilmelidir.


Totem Tabela Çözümleri için Bizden Teklif İsteyin

Esa Reklam olarak, totem tabela çözümlerimiz için bizi her zaman 0 (212) 605 07 77’ den arayabilir veya info@esareklam.com.tr e-posta adresimize yazabilirsiniz. Deneyimli Esa Reklam ekibi size özel totem tabela projeniz için yerinizde keşif yapacak ve teklifimizi en kısa süre içinde tarafınıza sunacaktır.