Yukarı Çık

info@esareklam.com.tr

Led Ekran ve Totemler

Led Ekran Tabela Nedir?

2010’ lu yıllardan itibaren Açıkhava reklamcılık sektöründe sık tercih edilen bir tabela tipi olarak giriş yapmıştır. Led Ekran Tabela gün ışığında oldukça parlak ışık vererek üzerinde yer alan görüntüyü kitlelere yansıtabilmesidir. Led ekran tabelalar uzun yıllar hiç durmadan çalışma özelliğine sahiptir. Bu demek değildir ki 15 yıl sonra led ekran tabela ömrünü doldurmuş olacak.

Led Ekran Tabela Nasıl Çalışır?

Sistemin kontrol merkezinden led ekran tabelaya aktarılan görüntü led ekran üzerinde yer alan kırmızı, yeşil, mavi ledlerin ışık şiddetinin değişkenlik arz ederek ideal görüntü oluşması ile çalışır. Elektronik yapısı kaliteli ve uzun ömürlü olmalıdır. Led ekran firmaları üretimi kaliteli malzemelerden yaptığı gibi led ekran tabela montajını da titiz ve dikkatli bir şekilde yapmalıdır. Esa Reklam olarak led ekran tabelalar açıkhava reklamcılığının en prestijli enstrümanlarından biri olduğunu ifade etmek isteriz.

Led Ekran Tabela Hizmetlerimiz Hakkında

Esa Reklam olarak Türkiye’ de çok sayıda özgün projelere imza atmış bulunmaktayız. Bulunduğunuz yere, açısına, cephesine ve derinliğine göre led ekran tabela çözümünüzü yerinizde analiz ediyor ve projelendiriyoruz. Her ölçü ve yüksekliğe sahip ister küçük ister dev led ekran totem tabelalar hazırlayıp uzman ekibimizle montajını kusursuz bir şekilde tamamlıyoruz. Lütfen led ekran tabela referans projelerimizi inceleyiniz.

Led Ekran Tabela Fiyatları

Led ekran, led ekran tabela veya led ekran totem çözümleriniz için Esa Reklam her zaman yanınızdadır. Talepleriniz için 0 (212) 605 07 77 telefonumuzu arayabilir veya info@esareklam.com.tr e-posta adresimize yazabilirsiniz. Deneyimli Esa Reklam ekibi size özel tasarım ve yapım led ekran tabela totem projeniz için yerinizde keşif yapacak ve teklifimizi en kısa süre içinde tarafınıza sunacaktır.