Yukarı Çık

Lazer Kesim Hizmetlerimiz

Esa Reklam olarak paslanmaz çelik, çelik, nikel alaşımları, krom, titanyum, alüminyum ve alaşımları vb. materyallerin lazer kesim imalatı titizlikle yapılmaktadır. Esa Reklam’ da 0.011 inch’ inceliğinden 2.126 inch kalınlığına kadar lazerli kesim projeleri geliştirilebilmektedir. Ustalıkla gerçekleştirdiğimiz lazer kesim sonrasında inanılmaz pürüzsüz, çapaksız ve pırıl pırıl sonuçları almaktayız. Temiz yan yüzeyler ve kusursuz köşeler lazer tezgahlarımızdan elde edilebilmektedir.

Lazer kesim çalışmalarımız bayi tabelaları, totem tabelaları, led ekran totemler, cephe tabelaları, yönlendirme tabelaları, ATM kioks kabinler, CLP raketler, vb. ihtiyaçlarda kullanılmaktadır. Esa Reklam bünyesinde dkp, siyah sac, paslanmaz, hrp, alüminyum materyaller bulunmaktadır. Arzu edilirse, malzemesi firmamızdan temin edilecek şekilde de teklifimizi sunabilmekteyiz.

Dkp sac lazer kesim,siyah sac lazer kesim, titanyum lazer kesim, galvanizli sac lazer kesim, paslanmaz sac lazer kesim, hrp sac lazer kesim, alüminyum sac lazer kesim çalışmalarımızı %3 duyarlılık oranı ile sonuçlandırmaktayız. Özellikle yazılar, rakamlar, şekilli hatlar, 2D kodlama, semboller, desenler, logo vb. lazerli kesim projelerimiz için bizden referanslarımızı isteyebilirsiniz.

Lazer Kesim Teknolojisi

Lazer teknolojisi 21. Yuzyılda her alanda yerini almış ve endüstride sıklıkla kullanılan bir teknolojidir. Lazer kesme, kaynak, delme ve işaretleme gibi işlerde kullanılmaktadır. Lazerin üretim sektöründe verdiği desteklerin en önde geleni, kalıp kullanmadan, hız ve kusursuz sonuç alınmasıdır. Lazer kesim üretim hatalarını azaltmaktadır. İmalatta lazerli sistemlerin kullanılması seri üretimi getirirken, maliyetleri düşürmekte ve özellikle çıkan sonuçlarda hatalı imalat süreçleri sıfıra inmektedir. Lazer kesim ile çok sayıda parça çok hızlı ve kusursuz bir şekilde kesilebilir.